Realizacje

 • Remy & Nauen Insurance KG

  Projektowanie i wdrożenie systemu przeznaczonego do zbierania i zarządzania reklamacjami dla rynku nieruchomości i agencji ubezpieczeniowej. System do analizy i raportowania.

 • Secunet AG

  Wsparcie przy projekcie platformy Root Cetrification Authority dla Rządu Egipskiego. Tworzenie interfejsu użytkownika do zarządzania certyfikatami, jak i uwierzytelnienia nowych certyfikatów za pomocą czytników kart.

 • Smartclip AG / RTL Media Group

  Wsparcie przy rozwoju profesjonalnego i wysoko wydajnościowego systemu Ad Server do wyświetlana reklam wideo w klasycznych modelach rozliczeniowych, jak i OpenRTB. Przetwarzanie dużych ilości danych; połączenia usług reklamowych miedzy telewizją a internetem; API do różnych zastosowań; monitoring systemu; strategia backupu i kopii zapasowych; rozwój i testowanie oprogramowania. W godzinach szczytowych ponad 1.000.000 zapytań na minutę,…

 • Telcat Salzgitter AG

  Wsparcie jako podwykonawca dla projektów związanych z bilingiem połączeń telekomunikacyjnych oraz CTI/TAPI dla różnych kontrahentów klienta. Technologie: PHP, Delphi, SybaseSQL, Windows

 • TuneUp Software GmbH

  Optymalizacja serwerów Microsoft SQL pod kątem dużego obciążenia. Opracowanie skryptów i oprogramowania do śledzenia „wąskich gardeł”. Code Review dla wewnętrznego projektu do analizy dużych ilości danych.

 • W&L Internationale Golf AG

  System dla internetowego klubu golfowego. Projektowanie i wdrożenie systemu zarządzania członkami i turniejami klubu (Afterwork cup). CRM, zarządzie uczestnikami, wynikami turniejów, archiwum dokumentów, loteria i inne dane. API do wymiany danych z partnerami. Aplikacja na urządzenia mobilne do rejestracji wprowadzania wyników członków jak i rejestracji do gry za pomocą kart magnetycznych.

 • Związek Zawodowy Pracowników Farmacji

  Wparcie przy utrzymaniu portalu związku, prace programistyczne przy rozwoju nowych funkcji.